TEK ÇARE MİLLET

TEK ÇARE MİLLET

Merhaba değerli okuyucularım utanç verici tüm işler neden ülkemde oluyor, niçin bunlar demokratik tepki gösterilmiyor anlamış değilim bu utanç ile yaşamak belki birilerine kolay geliyor ama  inanın benim ağrıma gidiyor . peşmerge denen bir avuç çapulcu gurup bölgeyi işgalden kurtaran muzaffer kuvvetlerin girişi gibi girdi ülkeme. Pkk lı hainler silahsız askerimizi şehit ederken , onların beş paralık kuyrukları da peşmergeleri pkk paçavraları , zafer işaretleri ve çiçeklerle karşıladılar. Kürtçe nağara atarak yaşasın Obama diyorlardı çünkü onlar Obama nın ısrarı ile Türk yetkililerinin boyun eğmesi ile Türkiye üzerinden geçtiklerini biliyorlardı. Gün olarak ta 29 Ekim Cumhuriyet bayramını seçmişlerdi biz bu güne kadar bu bayramda Mehmetçiğin geçişlerini ve caydırıcı gücü olan silahlarını seyrederdik bu güne kadar bu yıl bu olmadı bize Peşmerge askerlerinin geçişi  reva görüldü onların şımarık tavırları ve alkışlayan hainleri seyrettik saatlerce yemeklerini, yakıtlarını biz karşıladık maden ocaklarında ölen şehitlere üç beş kuruş parayı çok görenler ülkemde başka bir ülkenin sözde askerlerini konuk edip paramızı harcıyorlar tüm bunlar olurken vicdan sahibi olan kişiler susuyor ne olacak demekle yetiniyordu. İş öyle değil arkadaşlar görüşünüz ne olursa olsun bu yaşanan olaylar karşısında susmak zorunda değilsiniz üç beş kuruşluk şahsı çıkar yüzünden ülke ne hale geldi mutlu musunuz.

           Sevgili dostlarım çok zor şartlarla kurduğumuz bu ülkeyi hiç hak etmediğimiz bir şekilde yönetilmesine artık müsaade etmemeliyiz 2015 yılında genel seçim var hiç kimse yine inadına A.K.P si dememeli ülkenin milli değerleri, örf ve adetleri ayaklar altına alındığı günümüzde yüz yıla yakındır yabancı askerin ayak basamadığı ülkemize sahip çıkmalıyız , iktidarın sahsı kin ve nefreti, Atatürk ve devrimlerine bakış açısı , laik cumhuriyetin onlara vermiş olduğu sıkıntı ülkeyi yönetemez hale getirmişlerdir emirleri artık meclisten veya Türk yetkililerden almayıp Amerika dan alanlar benim ülkemi yönetemezler yönetmemelidirler , bunu tek çaresi seçim sandığı olup her yurttaş cebinde taşıdığı kimliğin hakkını vermeli,bu karanlıklara doğru geden yoldan dönmelidirler.

              Evet kendilerine kaçakta olsa saray yaptıranlar Allah aşkına o sarayda oturmayı hak ediyor musunuz biz vatandaş olarak saray falan istemiyoruz yeterki onurumuz ve milli değerlerimizle oynamayın isterseniz şatolarda oturun yiyin için gezin ama bu milletin gururunu ayaklar altına almayın. Benim askerim bu vatan için ölürken sizlerin vatan anlayışınız bizlerde sıkıntı yaratıyor açılım dediğiniz iş kahpece terör örgütünün kurşunlarına hedef olmaksa yerin dibine girsin böyle açılım. Sizin açılım diye düşündüğünüz insanlar ne olduğu belli olmayan bir yerin askerini çiçekler karşılayıp alkış tutuyorlar. Ankara da mecliste yan yana oturduğunuz kalitesizlerde    üç askerimiz için üç gerilanın karşılığı diye demeç veriyor, bu demeçler sizi rahatsız etmiyor da T.Cumhuriyeti devletini yönetiyorsanız biz sizden de , katilleri alkışlayanlardan da, açılım denen saçmalığınızdan da  rahatsızız. Açlık bilen, yokluktan, savaşlardan yorgun bir milletiz o günler unutulmadı  kurtuluş savaşı vermiş bir millet olarak bu günkü kadar yorgun düşmemiştik çünkü onurumuz, gururumuz vardı bu gün onlar var diyebilen var mı. sizlerden para pul istemiyoruz yeter ki  eğilen başımız kaldırın. 

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 5114