TERÖR

TERÖR
Sevgili ARTVİN post gazetesi okuyucularım CHP si Meclis`e bir önerge veriyor ve diyor ki elimizde Yanlız Türk bayrağı ile Tünceliye gidelim gelin Meclis`teki tüm siyasi partilerin katılımı ile bu işi gerçekleştirelim diyor teröre karşı el ele verirsek birlikte güç oluşturursak bu ülkede terör kalmaz dendi ve bu öneri AKP li vekillerin oyları ile red edildi . Bu Nasıl bir düşünce bu Nasıl bir ülke yönetimi anlayışıdır anlamıyorum otuz yılı aşkın süredir bu bela ile uğraşıyoruz binlerce şehit verdik milyarlarca para harcadık bu böylemi devam edecek bu işin sonu ne Zaman gelecek sizler teröre karşı el ele verelim birlik olalım önerisini red ederek ne yapmak istiyorsunuz anlamıyorum . 
Sevgili okuyucularım güç bende sayı bende ne isterse kabül eder istemediğimi red ederim anlayışının içini doldurmak Nasıl şimdi soruyorum iktidar vekillerine teröre karşı tek yürek olalım önerisini red etmenizin nedeni nedir ? Ben AKP li seçmenlerin bu öneriye red edilmesine alkış tutacağını onaylayacağını düşünmüyorum ama sessiz kalmasında anlam veremiyorum . Terör gibi bir bela Yanlız güvenlik güçlerimizin mücadelesi ile son bulur düşüncesi pek doğru değil güvenlik güçleri ne gerekiyorsa yapıyor siz Meclis`te teröre karşı birlik olalım önerisini red ederek ne yaptığınızı sanıyorsunuz . 
Sevgili okuyucularım adalet için yürüyenleri terörist diye suçluyacak teröre karşı birlik çağrılarını red ederek bu ülkeyi yönetecek böyle bir şey olmaz terör insanlık suçudur ve bu suçu işleyenleri etkisiz kılmakta insanlık görevidir bu görev verilen birlik çağrısını red ederek yerine gelmez Tünceli ilimizde ellerde Yanlız Türk Bayrağı ile birleşelim orda bir olup bütünleşelim önerisini red ediyorsanız ortaya bir fikir atmalı terör konusunda Nasıl bir hamle yapacağınızı Aziz millete anlatmalısınız . Ülkenin birlik ve beraberliğine Meclis`te red ederek millete birlik çağrısı yapmanız bundan sonra inandırıcı olmayacak
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4628