TERÖRİSTLER GİTTİ Mİ?‏

Merhaba dostlarım 12 yıla yankı bu iktidarın yönetimi altında yönetiliyoruz bunlar dünya devi olacağız hayalı

               Merhaba dostlarım 12 yıla yankı bu iktidarın yönetimi altında yönetiliyoruz bunlar dünya devi olacağız hayalı ile yola çıktılar ileri demokrasi şarkısı ile 2023 yılını hedef koydular peki ne oldu dev demokrasi falan  filan dünyaya rezil ettiler dış ülkeler  dalga geçercesine demeçler veriyor Sayın Başbakan her kese kafa tutuyor sonuç sıfır. Amerika ve emperyalist Avrupalıların her dediğini yaptı kos koca bir ulusun gururunu ayaklar altına alıp terör açılımı bile barış simgesi altında analar ağlamasın sömürüsü ile devleti kullanarak yapıldı sonuç bölünmeye an kaldı bumu barış hani silahları bırakacaklardı adamlar ordu kurmak üzere kürt ordusu kurulsun memleket bölünsün diye mi kutsal varlığımız olan anaları ortaya attınız, emperyalistlerin gönlünü yaparken yüce bir milleti hiç saydınız bumu devlet yöneticiliği, etrafımızdaki komşuların sorunlarına eğildiğiniz kadar ülkenin sorunlarına eğildiniz mi.

            Sevgili okuyucularım dağdaki terör örgütü mensupları gitti mi gitti ise kaç kişi silahları yanında mı bunları konuşan bilen yok millet biliyor mu hayır adamlar gündem değiştirmek için Suriye ile yatıyorlar Mısır ile kalkıyorlar tamam o bölgeler kötü işler yapıyor ama benim ülkem çok mu iyi halde bizi yönetenler çok mu iyi işler yapıyor bakın ülkenin doğu ve güney doğu bölgelerine adamlar kandil dağına vermiş arkasını saçmaladıkça saçmalıyorlar mantıklı cevap veren yok. Murat karayılan denen katil bize posta koyuyor eylül ayına kadar gerekli adımlar atılmazsa gerillanın ne yapacağı malum diyerek resmen tehdit ediyor nerde van minut diyen kabadayımız cevap vere biliyor mu. Adamların aklı fikri mısır ile Suriye de  ülkenin içi onun için hiç önemli değil.

          Evet iktidarın vurdum duymaz tavrı fettullah hocayı da rahatsız etmiş olacak ki bir birine laf söylüyorlar güç tartışması içine giriyorlar cemaat iktidara karşı bu güne kadar olmadığı bir eleştiri içinde  ve son olarak demeç veriyor Türkiyenin bölgede iyi ilişkiler geliştirmesi Avrupanın ve A.B.D nin çıkarıdır ama ben bunlarda geliştirecek iyilik kapasitesi görmüyorum diyor. Evet beyler seçime kısa bir süre var demokratik tepkileriniz iktidara karşı sandığa yansımazsa yarınlar hiç de kolay geçmeyecek şahsı çıkarlarınızı dondurun gelecek kuşaklara aydınlık bir gelecek için oy kullanın saygılarımla.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8560