TEŞEKKÜRLER‏

Sevgili dostlarım geçen gün ÖDP eş başkanı sayın Alper Taş ilçemize geldi. İyide oldu yapmış olduğu salon toplantısında güzel şeylerde konuştu

   Sevgili dostlarım geçen gün ÖDP eş başkanı sayın Alper Taş ilçemize geldi. İyide oldu yapmış olduğu salon toplantısında güzel şeylerde konuştu yürekli biri ülkesine  seven emperyalist güçlere karşı direnen bu konuda yol çizmiş, kendini adamış ülkenin geleceği konusunda endişeye kapılmış doğruları halka anlatmak için ilçemizi de onurlandı kendilerini tebrik eder yapmış oldukları konuşmalarından ötürü ayrıca teşekkür ederim. Evet ben on yıldır  söylediğim bir söz vardı ayrı ayrı kulvarlarda olarak bunlarla baş etmemiz pek mümkün değil diye. Kendini solda gören ülkesini halkını ezilen kitlelerin  ızdırabını onursuz bırakılışımızı gören her yurttaş eskiye dayalı  küskünlüğü ertelemeli birlik ve  beraberlik içine girmeli bu iktidar rakip en yakın sol bir partide onurlu bir şekilde seçimlerde olmasa bile belediye seçimlerinde tek vücut  olmalı diye bir çok yazı yazdım. Okuduğunu sanmıyorum ama  ÖDP eş başkanı sayın Alper  Taş konuşmasında aynı konuya değindi  ve AKP ye karşı   ilk seçim olan belediye seçimlerinde  CH Pli desteklenmeli dedi. Evet Aydın ve devrimci  bir eş başkana da böyle konuşma yapması yakışırdı o da yaptı kendilerini kutluyor ve teşekkür ediyorum.

                  Sevgili arkadaşlarım gün birlik ve beraberlik günü ülkesini seven kendini devrimci veya sosyal demokrat  gören her arkadaşım ülkeyi buldozer  gibi ezip geçmeye çalışan bu iktidara karşı güçlerini birleştirmeli  ve bu gücünü seçim sandıklarına yansıtmalı sayın Alper Taş bu konuda panelde çok güzel konuştu dilerim bu güzel konuşmaları sandığa yansırda  şımaran ve şımartan bu iktidara güzel bir ders verir diyorum. Saygı  ve sevgi  ile ÖDP eş başkanı sayın Alper Taşı kutluyor ilçemi  onurlandırdığı için bir kez daha teşekkür ediyorum.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8841