TEŞEKKÜRLER?

Sevgili dostlarım istenince oluyor sözü bir kere daha hayata geçmek üzere.
 Uzun yıllardır Hopa limanında yapılan kömür tahliye işleminde çevre halkı ciddi rahatsızlık içinde idi. Bu konuda bende bir yazı yazmış belki birilerini üzmüştüm. Ama şunun bilinmesini isterim ki benim kişisel olarak hiç kimse ile sorunum yok olamazda  yalnız toplumsal sıkıntılarda olayın üstüne gider halkımın daha sağlıklı, huzurlu  yaşaması için ne yapmam gerekirse onu yaparım. Edindiğim bilgi ve yaptığım araştırma sonucu liman işletmesi kömür tozunun en az zarar verecek kadar bir çalışma yapmışlar gereken makineler alınmış, alt yapısı yapılmış sanıyorum en kısa sürede hizmete girecek bölge sakinleri de balkonlarında oturup çaylarını içebilecek.
Evet sayın park denizcilik genel müdürü sayın Meriç bey  sizi belki üzdüm ama inanın ben sizden çok üzüldüm keşke bu olay bu duruma gelmese o gün yazmıştım sizi eleştirmiş bir an önce tedbirini alın demiş gereken yapılırsa teşekkür edeceğimi de ifade  etmiştim. İşte sözümde duruyor sizlere teşekkür ediyorum. Duyarlı davranışınız  çevre halkını düşünmeniz uzun yıllardır sıkıntı yaşayan  kömür tozu ile iç içe olan  kişilerin mağduriyeti sayenizde son bulacaktır inanın  yapmış olduğunuz bu hizmet sizinle birlikte uzun yıllar anılacak bölge halkı size her zaman minnet duyacaktır. Sayın genel müdürüm  sizler beni ne kadar tanıyorsunuz bilmem ama ben sizi biraz tanıyor duruşunuzu, görüşünüzü iyi biliyorum çevreci oluşunuz ve duyarlı kişiliğiniz size doğru olanı yaptırdı. Elinize yüreğinize sağlık çok teşekkür ediyor inşallah insanları kömür tozu silmekten kurtarır binlerce dedikodulara neden olan sıkıntıdan arındırırsınız.
Sevgili orta Hopa sakinleri kömür tozundan kurtulmanıza çok kısa bir süre kaldı rahatsızlığınızı  biliyor size hak veriyorum yalnız biraz daha  sabırla beklemeniz gerektiğini söylüyorum tüm işlemler yapıldı gereken malzemeler alındı. Sanıyorum bir ay içinde monte edilir tozdan kurtulursunuz.  Bu güne kadar haklı olarak sürekli tepki gösterdiniz sanıyorum yakında teşekkür edeceksiniz. Sağlıklı yaşamak, balkonunuzda sabah kahvaltısı yapmak  bu güne kadar mümkün olmamıştı bundan sonra olacak havaların ısınması ile birlikte  liman işletmesinde yapılan kömür arıtma tesisi  de bitecek işte ondan sonra sizlere görev düşecek sayın park denizcilik  genel müdürü Meriç beye teşekkür edilecek. Saygılarımla.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 1047