TÜRK‏

Sevgili dostlarım iktidar anayasa taslağını meclise sundu. Türk sözcüğünü kaldırma düşünceleri yoğun tepkilere neden olduğu için vazgeçildi.

                       Sevgili dostlarım  iktidar anayasa  taslağını meclise  sundu. Türk sözcüğünü kaldırma düşünceleri yoğun tepkilere neden  olduğu için vazgeçildi.   İktidarın yanlışlarına   millet olarak demokratik  tepki ile karşılık verdikçe iktidara da iyilik etmiş olur onları Amerikanın istediklerine  millet karşı diyerek  yok diyebilir. Barış sürecinde  konuşmalara çok dikkat edilmesi gerekirken BDP li vekiller şımarıklığı elden  bırakmıyor. Muş millet vekili Kürtçü  Sırrı  Sakık  MHP genel başkanına elinde iple dolaşıyordun Apoyu asmak için ne oldu  şimdi sen  assan assan  sayın Öcalanın  paltosunu  vestiyere  asarsın  diyor. Biz şimdi sizlerin şahsi beklentileri için bu insanlarla mı barışacağız. Türk halkı terör zirve yaptığı dönemde  bile kürt halkını hedef  almamıştır bu halk  savaşmadı ki barışsın. İktidar PKK terör örgütü istiyor diye anayasadan  Türk  sözcüğünü bile kaldırmayı düşündü ama  olmadı kürt ve Türklerin demokratik tepkileri iktidarın Amerikan isteğini yerine getirtmedi.

                         Sayın başbakanım siz Türkiye cumhuriyet devletinin başbakanısınız. Amerika istiyor diye Kürtleri bizlerden  ayıramazsın onlar büyük orta doğu projesi dahilinde İsrail  için kürt devleti kurulsun istiyor. Çünkü İsrail  orta doğuda her gün  yalnızlaşıyor. Bizden niçin özür diledi sanıyorsunuz o milletin çıkarı olmadığı yerde özürü yoktur size bir  vatandaşınız olarak arzumu yazıyorum BDP vekilleri ve PKK nın üst yönetimi  Amerikanın istediklerini onaylayabilir  ama siz  onaylayamazsınız. Çünkü siz bu ülkede yaşayan  herkesin  başbakanısınız onun için sizden istirham  ediyor  barış adı altında bizleri  Kürtlerden ayırmayın  biz iki bin yıldır aynı  topraklarda tek bayrak altında yaşamış ve  bundan mutlu olmuş insanlarız bu doğrultu da   barış sağlayacaksınız  önce ABD yi derhal  sistem dışı bırakın çünkü  onlar ülkelerini kanla kurmuşlardır. Amerika yıllardır barış ile kavgalıdır onun için bu süreçte  onlar olsun istemiyorum.

                                 Sevgili okuyucularım siz bakmayın PKK ve BDP nin söylemlerine  kürt halkı ayrılmak istemiyor konuştuğum birden çok kürt  benim gibi düşünüyor. Bakın BDP li vekiller  siz kürt halkını  temsil etmeniz gerekirken Amerikaya hizmet etme yarışına girmişsiniz bu yarışta bu millete  hakaret ediyorsunuz. Bununla da  kalmayıp tehditler   savutuyorsunuz bakın her şeyin haddi ve  hudutu   vardır bu millet bu  kadar hakareti kaldıramaz. Türk ile kürtü  lazı, çerkezi,   abazası ile   bu millet sokakta bulunmuş bir millet değil.  Bu devlet Salı pazarında   alınmadı kanla alındı,  canla alındı bu milleti Amerikan uşağı sanmayın yüce millet Allah’ın  iltifatına  mazhar  olmuş cenabı  hakkın   korumasında olan değerli  tüm etnik gruplarla tamamlanan yüce Türk milletidir. Buna dil uzatmak gönül koymak ayırmak kimsenin görevi değildir.  Ey akil insanlar çıkın gezin gerçek halka ulaşın  etnik grubu  ne olursa  olsun cebinde TC kimliği taşıyan  hiçbir   fert ülkenin bölünmesine razı gelmeyecektir. Sizi yollara düşüren  süreç bölünmek için  Amerikanın yazdığı senaryodur bunun içinde  artistler seçildi  ama bu   rolü başaramaz sonuçlandıramazsınız çünkü millet karşı Türkte kürtte  diğerleri de  herkes karşı benden söylemesi.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 9291