ÜLKEM NASIL KURTULUR‏

Sevgili dostlarım sizlerde biliyorsunuz ki ülkemiz işkal altında AKP iktidarı sayın başbakanın önderliğinde ülkeyi işkal etti soyguncuları koruyarak kendi soygunlarını saklamak istedi ama o da elinde patladı

Sevgili dostlarım sizlerde biliyorsunuz ki ülkemiz işkal altında AKP iktidarı sayın başbakanın önderliğinde ülkeyi işkal etti soyguncuları koruyarak kendi soygunlarını  saklamak istedi ama o da elinde patladı. Din sömürüsü ile ülkeyi berbat etti kendisi Harun kadar zengin oldu. Rus lider Stalinin  bir sözü vardı. Din amacının dışında kullanılır ise yarınlarda insanın elinde patlayacak bir bomba  olur. Evet yıllar  önce söylenen bu söz bugün gerçek oldu başbakanın elinde patladı. Şahsi çıkarı ve  iktidarda varlığını sürdürmek için kutsal dinimizi kullanmış olan kişilerin  bir başka din simsarı  tarafından deşifre edilmesi Stalinin  o günlerdeki  sözünü adeta doğruluyor. Artık bunların hiçbir sözü inandırıcı olamaz bu millet bunlara güven duyamaz.

                   Evet olan oldu bunun hesabını verecek ülkemde şu an bir güç  yok. Bu insanların  işlemiş olduğu  suçlar kendileri ile yok olacaklar. Çünkü yargılayacak kurumları da kendilerine bağladılar. Ama bir şeyi unuttular namuslu yargıçlar gün gelecek bunların hesabını soracaklar. İşte o günün namuslu  savcılarını istiyorsak bu iktidara dur demeliyiz. Yargı halk adına karar verir yanında halk olmayınca onlarda olmaz. Yapılacak seçimlerde bu zülüm veren, çalan, çaldıran, kul hakkı yiyen yargı, polis, asker kendinden  olmayan  millet tanımayan AKP iktidarına dur demeli. Sandığın içine gömmeli. Bunu  kendisi için, halkı için, Atası için, çocukları için yapmalı. Yüce milleti  daha çok ağlatmamalı.  

                            Sevgili okurlarım ben halkımı insanımı çok seviyorum. Bu iktidarı  yaratan onlara oy veren kişileri de seviyorum kısacası ben namuslu insanım namussuzlar  kadar cesaretli olmalıyım diye düşünüyor ve bu ülkeyi dinci  geçinen soygunculardan insanım diyen insanları ayıranlardan, çaldırmayacağız deyip çalanlardan, ülkenin örf ve adetlerini bozanlardan Atalarına ihanet edenlerden, TC isminden rahatsız olup TC devletine başbakanlık yapandan son nefesime kadar  uğraşacağıma ant içerim. 

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8817