UMUDA YOLCULUK‏

UMUDA YOLCULUK‏

Merhaba değerli dostlarım hükümet umuda yolculuk  starını verdi açılım devam, akil adamlar sahnede Apo denen katil villaya yönetenler Kandile. Ya Allah aşkına neyin peşindesiniz yeter artık bu kadar küçülüp eğilip bükülmeyin koltuk uğruna  gelecek günleri karartmayın P:K:K bir terör örgütüdür onların temsil ettiği veya sahiplendiği bir halk yoktur bakmayın siz  Kürt  halkının sessizliğine onlar Türk devletinden ayrılmak istemiyor ama devlete güvenmediği için suskun duruyor yapın bakalım bir referandum yüzde onu bulmaz ayrılık isteyen, siz ayırmak isteseniz bile onlar ayrılmaz çünkü Türk halkı ile Kürt halkı iç içe girmiş bin yıldır beraber yaşamışlar hısım, akraba olmuş, kurtuluş savaşlarında birlikte ölmüş tek devletin içinde yaşamaktan mutluluk duyan iki halktır . iktidarın barış diye bir problemi yok onların hiç barışamadığı şey barıştır ama gel görkü koltuklarından olmamak için Kürt  Yurttaşlarımızın oylarını alabilme uğruna her şeyi mubah sayarcasına söz ve iş yapıyorlar. Şimdi düşündükleri iş önce dış politikada ki başarısızlığı unutturmak gündemi bu yana çekmek ondan sonrada seçim tarihini öne çekerek saf çoğunlukla iktidar olmak, bakmayın siz Apo denen adamla ve Kandile gitmekle bu terör bitecek bu terör örgütü birleşmiş milletler gibi her ülkenin teröristini içinde barındıran  insanlık kasabı bunlara ne verirsen ver ne dersen de  onlar işlerinden vaz geçmezler nasıl ki sizler iktidardan vaz geçmemek için utanılacak her işi yapıyorsunuz onlarda yapacaklar Apo denen katil özgür kalsın diyorlar o bir bahane çünkü Apo asla  Kürt halkının önderi olmamış tam tersi halkını öldürmüş bir çok göçlere neden olmuştur.

           Evet 2015 yılında iktidar olursunuz veya olamazsınız buna millet karar verir ama şu an çok yanlış yoldasınız akil adamları tekrar sahneye alarak daha önce seyredilen filmi bu millete yeniden seyrettirmek istiyorsunuz o aktörlerinde bir kısmı ayrılmış onun için vaz geçin bu saçmalıktan bu Devlet güçlü bir devlettir sizlere rağmen bölünmez o bayrak inmez, laik Türkiye Cumhuriyetinden kimse vaz geçmez. Sizin yapmanız gerek öncelik bu Devletin bekasını korumak, onuru ve haysiyeti ile oynamamak olmalıdır. Bu Devlet için binlerce şehit verdik onların ne suçu vardı vatan uğruna ölmek kaderlerimi idi bunların hesabını yapın. Sizlerde çok iyi biliyorsunuz ama umuda yolculuktan vaz geçmiyorsunuz sizin şu an yaptığınız belki  bu sefer tutar düşüncesidir . öncelikle soruyorum bu ülke bölünmeden, bayrağımız inmeden , topraklarımıza ortak edilmeden bu açılımı tamamlayabilecek misiniz? Dün düşündüğünüzü bu gün yalanlayan iki yılı aşkın süredir Pkk denen örgüte terör demeden İŞŞID denen örgüte bile Amerika’ya gitmeden terör diyemeyen düşünce sahipleri ile bu ülkeye barış gelmez.

         Sevgili okuyucularım bu ülkenin yedeği yok hangi ırktan, hangi dinden, hangi düşünceden olursanız olun bu önemli değil ama cebinizde taşıdığını T.C kimliğine sahip çıkın bizlerin bizden başka dostu yok bunu asla unutmayın. PKK denen örgüt kurtuluş savaşında atalarını kaybeden sünnetsiz emperyalist ülkelerin yarattığı bir örgüttür amaçları Türkiye Cumhuriyeti devletine rahatsızlık vermek maddi olarak zayıf düşürmektir siz bu örgütle ne kadar barışmak isteseniz bile  barışamazsınız çünkü onların ağa babaları ve patronları buna izin vermez. Yok biz barışırız diyorsanız tek şartım var  Kandile de boşatsınlar , dağlardan da çıksınlar silahları ile birlikte gelsinler teslim olsunlar sizde onlara af çıkarın ondan sonrada  İmralı denen yerde misafir ettiğiniz sahsıda bırakın yurt dışına gönderin kalan ömrünü orda tamamlasın. İşte bunu yapabilirseniz  size güvenim gelir başka türlü ağzınızla kuş tutsanız yok um. Şu an yaptığınız bu halkı umuda yolculuk ettirmek sizin düşündüğünüz gibi barış sağlanmaz tam tersi bu günleri özler hale geliriz.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8233