umutsuz olma Hopa

Sevgili dostlarım dünya çapında ün yapmış genelinde çok büyük başarılara imza atmış bir başkan bu gün yok. Hiç umulmayan oyunlara

   Sevgili  dostlarım dünya çapında ün yapmış genelinde çok büyük başarılara imza atmış bir başkan bu gün yok.  Hiç umulmayan oyunlara, birilerinin şahsi kin ve nefretine kurban edildi. İnsanlar birini yargılarken  çıkarını değil o yargılamak istediği kişinin topluma vermiş olduğu hizmetlere bakmalı. Sayın Kasımoğlu  çok başarılı işler yaptı yaptığı işlerden ötürü bu halk bir kez daha bana görev verir diye düşündü ama bir şey unuttu oyuncağını kaybeden çocukları gibi annesine küsen kişilere oyuncak almadı onları sayılsa rakamın içine koymadı ve  böylece o seçimi kaybetti Hopa bir çok şeyleri erteledi beklemeye aldı.

                                  Evet şu an iktidar partisi belediyesi görev aldı halk böyle istedi bu güne kadar somut bir adım yok ama umutsuz olmayın. Çünkü başarısız olmaları için  hiçbir neden yok. Geçmiş belediye on trilyona yakın para kırk trilyona yakın taşınmaz artı kendileri iktidar hiçbir mazeretleri yok onun için ilçe halkımın sabırlı olmasını istiyorum adamlar zor bir görev aldı  üstelik hazırlıklı değillerdi çünkü seçim kazanma umutları hiç yoktu ama kazandılar hayırlı olsun şimdi de iş yapmalılar. Doğru Turan başkandan sonra  iş yapmak pek kolay değil. İşte onun için biraz sabır göstermemiz gerek. Sayın başkan inşaat mühendisi belediyecilikte  çok önem arz eden bir meslek yalnız ona sahip çıkılmalı kendi içinde onu anlamazlar onu biz getirdik diye düşünürler işine karışırlar ise işte o zaman Hopa bir adım ileri gidemez. Bunu bildiğim için diğer siyasi partililere göreve  çağırıyorum kazanması gereken Hopa olsun diyorsanız siyasilere değil başkana destek  olun sizi o yanında görsün ki iki yüzlü insanlardan  kendini arındırıp öz güveni gelsin.

                                Sevgili dostlarım ben demokrasiyi konuşarak değil yaşayarak sevenlerden biriyim mevcut belediye demokrasi sandığından  çıktığına göre yapacağı her başarı benim övgümü  alacaktır. Onu göreve getiren seçmenleri sizde  başkanınızın başarılı olmasını istiyorsanız onu seçmekle görevinizi tamamladığınızı  ve yapacağı işlere siyasilerin  biz seçtik karışırız düşüncesinden alı koymasını sağlayın.  Onun  Hopa yı  yönetecek bir ekibi var başarılı  olsun diyorsanız çok bilmişliği bırakın halkın seçtiği kişilere saygı duyun ve bekleyin. Ben inanıyorum sayın Nedim Cihan bağımsız hareket etme  olanağını siyasiler tanısın çok başarılı işler yapacaktır. Lütfen on dokuz mayıs  günü başkanımın yanında siz yoktunuz kendisi ilçemizi en iyi  şekilde temsil etti bunu unutmayın.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4861