UTANIYORUM‏

Merhaba sevgili dostlarım bu güne kadar bu iktidar için çok yazı yazdım.

  Merhaba sevgili dostlarım bu güne kadar bu iktidar için çok yazı yazdım. Bunların İslam ile ilgili hiçbir şey yapmadıklarını islamı bile demokrasi gibi düşündüklerini söyledim. Bunların tek işi şahsi çıkarları olduğunu bu çıkar uğruna dini, kini sizleri  kandırdığını söyledim. Belki inananlarda olmuştur ama bir çoğu inanmamış olacak ki bunlar yine iktidar. Çaldıkları paraya bile saygılı olmayan  ve o parayı  ayakkabı kuyusuna koyan  zihniyetin bu millete saygılı olması mümkün mü? Emeksiz alın teri dökmeden aldıkları  paraları bile koruyamayanlar  artık bu ülkenin başından gitmelidirler. Rüşvet ile  kazandıklarını   saymak zihniyetinde bulunmayanlar o parayı para makinesine takanlar bu milletten utanmalılar, paraya bile terbiyesizlik edenler millete ne verebilirler. İnanın utanıyorum bu ülkenin  bir vatandaşı olarak benim utanmamı gerektiren  soygunları yapanlardan iğreniyorum.

          Evet sevgili dostlarım şapka düştü kel göründü bu inanların dini, imanı para diyordum bu ispatlandı.  Hayaldi gerçek oldu diyenlerin kazandıkları hayaller ortaya çıktı. Ülke bunlar  için ticaret yapacakları buradan çalacakları için hayal kuranların hayallerini millet gördü. Vatan, millet bunların hesabında olmadığı ortaya çıktı. Ne kadar kıvırır ne kadar çırpınırsa çırpınsınlar bunların o dünyası da bu dünyası da yok. Tüyü bitmemiş  çocukların  parasına göz dikenler gün gelecek suçlarının cezasını çekecek işte bunlarda  sandıkta gününü görecek. Çirkin  emelleri için  dini kullanıp kendilerini müslüman  olarak gösterenler artık dinimizi de milletimizi de sıkıntıya  sokamayacaklar. Çünkü 30 mart 2014 tarihinden sonra bunlar bu ülke de bile olmayacaklar utanmaları varsa çekilip gitsinler çaldıkları para ile istedikleri ülkelerde yaşasınlar. Yeter ki bu milletin yakasından düşsünler, nere giderse gitsinler.

                 Sevgili okurlarım görüşünüz ne olursa olsun sizlerden hiçbir zaman utanmadım benim utandığım bu iktidar lütfen beni daha fazla bunlara karşı utanç içinde yaşatmayın. Görevlerine oylarınız ile son verin. Bunun için yalvarmamı istiyorsanız sizin adınıza,  ülkemin  adına şahsım adına  yalvarıyorum lütfen.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4621