VATANDAŞLIK GÖREVİ‏

VATANDAŞLIK GÖREVİ‏
 Sevgili okuyucularım seçimlere iki aydan az bir süre kaldı CHP  genel başkanı Kılıçdaroğlu seçimler için gündeme  aldığı ekonomik paketi  açıkladı ben bugüne kadar bu partiden böyle bir  program duymamıştım, yaşanabilir bir Türkiye başlıklı  seçim bildirgesinde en geniş yeri  ekonomi  aldı. Emekliden, çiftçiye atanamayan  öğretmenlerden işsizlere kadar çok iyi tespit edilen ve kaleme alınan bu program  ülkemizi karanlık günlerden aydınlığa çıkarabilir. Yasaklar kısmına kısa değinmiş özgürlüklerin  önünü açmış insanların ekonomik çıkarları ilk hedef olarak belirlenmiş gerçekten özlenen bir tablonun  ilk boyası atılmış bir şekilde halka sunuldu. Artık söz ve yetki halkta seçmenler inadından vazgeçer şahsi üç beş kuruş çıkarını ötelerse yayınlanan programdan tüm Türkiye payını alacak.

 Değerli seçmen kardeşim düşündüğünüzü hissediyorum iyi güzelde bunları yapacak para nerde var dediğinizi duyar gibi oluyorum. Önce şuna inanın bu ülke adam gibi yönetilir soygunlara, hırsızlara, çalanlara göz yumulmaz ise para sıkıntısı olmaz. Eşi, dostu, yandaş medyayı, mütahiti, iş vereni kayırmaz adil ve  adaletli olunursa sayın Kılıçdaroğlunun açıkladığı ekonomik program sekteye uğramaz. Evet biliyorum millet bıktı artık yaşanılacak bir Türkiye istiyor israfın  bu denli arttığı bir ülkede yalnız israf önlense en az bir milyon kişi iş sahibi olur yapılması gereken tek şey  7 haziran günü sandıktan CHP si iktidarını çıkarmak.

               Sevgili okuyucularım bir dört yıl için böyle bir programa onay verin verilen sözler yerine  gelmez ise bir sonra ki seçimde cezalandırın ülkenin bir  değişime ihtiyacı var. Kavgadan kötülüklerden israftan uzak birlik ve beraberliğin öne çıktığı barut kokusu ile değil gül kokusu ile yaşanılacak bir Türkiye için CHP si diyorum taktir mutlaka seçmenlerin tüm kararlarına saygı duyarım. Yalnız ülkenin böyle bir programa ihtiyacı var dünyanın sonu gelmez dört yıl CHP iktidarı ile bu fırsatı değerlendirmek  vatandaşlık görevidir diyor herkese saygılar sunuyorum.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 7938