YALAN DOLAN‏

Merhaba dostlarım cumhur başkanlığı seçimine sayılı günler kala yalan, dolan, din ticareti, duygu sömürüsü , timsah göz yaşları sürüp gidiyor.
Merhaba dostlarım cumhur başkanlığı seçimine sayılı günler kala yalan, dolan, din ticareti, duygu sömürüsü , timsah göz yaşları sürüp gidiyor. Sayın Başbakan devletin tüm olanaklarını kullanmasına rağmen doymak nedir bilmiyor Allaha şükür sözü ağzından çıkmıyor. İş adamları yardım bahanesi ile Tayyip beye trilyonlar  yatırıyor, bir kişi dokuz bin TL den fazla yatıramadığı için patronların çaycısı, aşçısı, şöförü  bulaşıkçısı aklınızı kim gelirse para yatırtılıyor tüm masrafları Başbakan sıfatı ile  devlet tarafından karşılanmasına rağmen doymak bilmeyen bu adam ülkenin bir numaralı koltuğa  aday, ağzından Allah kelimesi eksik olmayan bu  kişi elinde  kutsal kitabımız olan KURAN ile kürt halkını oylarını almak için bakın biz KURANI  Kürtçeye çevirdik diye havaya kaldırıp sıkılmadan halka gösteriyor. Cumhur Başkanlığı hırsı  adamın başını döndürmüş olacak ki İslam aleminin tek kutsal kitabını bile şahsı çıkarı için  kullanmaktan sıkılmıyor Allahtan korkmuyor kuldan utanmıyor, millette bunları kör oluyor sanki görmüyor.

                 Değerli dostlarım öyle  bir ortam hazırladılar ki  içinde yalan ve sahtekarlık olmayan hiçbir konu yok Başbakan bir yerde konuşuyor  o yerin  merhum Muhsin yazıcının partisinin il başkanı olmadığı halde sıradan birini il başkanı gibi çağırıp bunlarda bizden mesajı vererek sahtekarlık yapıyor, iş bununla da bitmiyor makam arabasına sahte plaka takarak Ankara’da başka İstanbul’da başka plaka ile boy gösteriyor ülkenin Başbakanı bu denli sahtekarlık ve yalan konuşursa ülkenin hali ne olur varın sizler düşünün. Sayın Tayip bey dün  can ciğer olduğu arkadaşları ile bu gün  düşman adam etrafında ne dost bıraktı ne de bir tane dost devlet tüm Dünya gülerek bizi seyrediyor.  Bu millet bunları hak etmiyor ama ne yapalım böyle bir adam sandıktan çıkıyor. Evet birilerinin anketine göre ilk turda seçilecek gösterilen bu  adam ülkenin bir numaralı koltuğuna oturacak onun suçu yok kimse ona orda ne işin var deme lüksü yok işte onun için ben bu günden yazıyorum çok daha vahim duruma düşmemek için, mevcut anayasayı çiğnetmemek için, ülkenin kaybettiği itibarı geri almak için, dalgalanan bayrağımızın, T.C devletinin devamı için Tayyip Erdoğan asla cumhur başkanı seçilmemeli.

                 Sevgili okurlarım  tüm olumsuzluklara rağmen seçilirse ne olur, ilk olarak edeceği Cumhur Başkanlığı yeminine sadık kalmadan işe başlar sonra mevcut anayasayı takmadan tek güç benim diyerek devam eder o sürede olacakları düşünmek bile istemediğim için yazmıyorum. Ben buradan devletimin tüm birimlerine sesleniyorum sizler bu gün Vali, kaymakam, müdür, amir v.s v.s devletin memurları olabilirsiniz size devletimin memuru olduğunuz için son derece saygılı biri olarak siyasete alet olur birilerinin reklam aracı olursanız yarın başınıza neler gelebileceğini düşünün. Sayın başbakan madalya verdiği emniyet teşkilatı ne alemde buna bir bakın, cemaat ile karınca adım geldiler paylaşma sıkıntısına düştüler adamlar paralel devletin çeteleri ilan edildi inlerine girdiler. Şunu açık ve net yazıyorum güçlü devletlerin dostu olmaz çıkarı olur Başbakanında dostu yok düşlediği çıkarları var bunun uğruna ger şey yapar haberiniz olsun. Bir vatandaş olarak devletimin tüm memurlarından rica ediyorum siyaset için değil devlet için var olun saygılarımla.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 3886