YANILMAYIN? 18.05.2015

YANILMAYIN?
Sevgili dostlarım milat değerinde  bir seçim var 7 haziran da millet olarak sandık başına gideceğiz ülkenin genel durumu ve dünyanın bu duruma bakış açısı sanıyorum dikkatinizi  çekiyor. Üç dönemdir iktidar olan AKP si on yıldır  bu gün paralel dedikleri kişilerle ülkeyi yönettiler al gülüm ver gülüm diyerek ülkenin üstüne kara bir bulut gibi çöktüler. Ülkenin en itibarlı kurumu olan  Türk silahlı gücü askeri itibarsızlaştırmak için en gizli olan kozmik odalarına bile girdiler. Siyasilerin biri bu davanın savcısı oldu diğeri avukatı yıllarca düzmece delillerle ülkenin en seçkin subaylarını içeri attılar kimisi içerde kimisi intihar yolu ile hayatlarını kaybettiler. Tüm bu işlemleri bu günler için yaptılar yasa hukuk tanımamak onları ürkütüyordu askeri engel görüyorlardı. Cemaat ile o dönem el ele verdiler senaryoyu yazdılar filmi çektiler ama  sonunda bir birine girdiler.

                       Soruyorum şimdi o dönemin şanlı savcıları  nerde görevlerine son verildi  peki neden onlar cemaatin adamlarıymış. Ya arkadaş cemaatin en  büyük adamı sizler değil miydiniz gökten ne yağdı da yer kabul etmedi ne istediniz de biz vermedik diyen kim? Bu milleti yeteri kadar kandırdınız hiçbir zaman milletin yarınları için düşünmediniz tüm işleriniz  kendi yarınlarınız içindi. Şimdi milletten bir kez daha oy istiyorsunuz yine kendiniz için koltuğunuzu korumak için yaptıklarınızın hesabını vermemek için  ama yok artık millet size inanmıyor cemaat için biz yanılmışız sözleriniz güven vermiyor insan bir yıl iki yıl yanılır on yıl ortaklık yaptığınız kişiler hakkında yanılmaz yanılırsa bu ülkeyi yönetemez bu milletten oy isteyemez. Hadi siz yanıldınız peki hakkınız var mı idi milleti yanıltmaya hayır beyler bu ülke bunları hak etmiyor. Bunlar artık yanılan siyasiler yargılanma sırası bunlarda.

                      Sevgili okuyucularım seçimlere kısa bir süre kaldı millet olarak dünü çabuk unutan bir toplumuz siz şimdi bunların bu günkü konuşmalarına bakıp oy verirseniz o yanılanlar yarın konuştuklarını  verdikleri sözleri unutacaklar yanılanlar her zaman unutulmaya mahkumdurlar. Onun için bunları paketleyin ve evlerine  gönderin  bu ülke yanılarak değil düşünerek, yanılmayarak  yönetilir yeteri kadar dünyaya rezil olduk şimdi seçim zamanı iş sizlerde ya şahsi çıkarınıza oy vereceksiniz ya da sizde  yanılıp bunların devamına karar vereceksiniz yarın pişman olmak istemiyorsanız lütfen siz yanılmayın. Saygılarımla.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4845