YAŞAM VE ÖLÜM‏

Sevgili dostlarım yaşam ve ölüm arasında olan zaman birimini çözebilen dünyada bir insan var mı? insanlar doğarlar ve gün gelir ölürler bu süre belirsiz...

      Sevgili dostlarım yaşam ve ölüm arasında olan zaman birimini  çözebilen dünyada  bir insan var mı? insanlar  doğarlar ve gün gelir ölürler bu süre belirsiz. Burada önemli olan yaşadıkları süre içinde onurlu ve güzel ahlaklı insan  olmalarıdır. Dünya da  insanların dışında bir sürü yaşayan  varlıklar vardır. Bunların en doyumsuz insan niçindir. İşte bu sorunun cevabını kimse  bu güne kadar veremedi inşallah seçilen  akil insanları ilçeme  gelirde onlara sorar sağlıklı bir cevap alırım. Şimdi ülkemi bu güne getiren on yıllık iktidara soruyorum. Kıyamet gününe inanıyor musunuz?(ben inanıyorum) inanıyorsanız Amerika İsrail  devleti için şekil vermek istediği orta doğuya niçin alet oluyorsunuz biz yaşayanlar olarak kıyamete kadar memnun  olduğumuz topraklarımızda  neden yeni bir  harita çizmek isteyen sünnetsizlere  maşa oluyorsunuz. Bunun cevabını lütfen verin. Ölüm ile yaşam arasında zaman birimi olmamasına  rağmen hiç ölmeyecekmiş gibi bu milletin onuru ve gururu ile neden uğraşıyorsunuz.

                   Bakın sayın başbakanım  hayat bir masal gibidir ne kadar uzun yaşamak değil ne kadar onurlu ve güzel yaşamak önemlidir. Başlattığınız barış süresi içini bilmeyen yurttaşlarca  onuru kırılmış kişi olarak düşünülüyor. Siz insanlara yaşam süresi veremiyorsunuz. Ama  onların onuru ile  çok kolay oynuyorsunuz. Yaşam hakkı yüce rabbime ait olduğuna göre   kırılan  onurun sorumlusu siz ve iktidarınızdır. Biz insan olarak yaşamak istiyoruz ömrümüz el verdikçe ama sizler bizleri düşündüğünüz şekilde yaşatmak istiyorsunuz ama  ömür veremiyorsunuz. İşte onun için sizleri İslamiyetin ön gördüğü   şekilde adil ve adaletli olmanız için uyarıyorum. Allahın  her yarattığı kul Allaha karşı sorumludur. Sizin gibi düşünmüyor diye biber gazı ile cezalandırılmalıdır.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8367