• Ana Sayfa
  • »
  • YEMİNİNİZE BAĞLI KALIN YETER

YEMİNİNİZE BAĞLI KALIN YETER

YEMİNİNİZE BAĞLI KALIN YETER
Merhaba sevgili dostlarım AKP nin dördüncü dönemi başladı mecliste edilen yeminden sonra sayın Başbakan görevi Cumhur Başkanından aldı tüm ulusa ve yaşayan tüm halklara hayırlı olsun  evet kendolerinin bile inanmadığı bir seçim sonucu iktidar olan AKP sinin işi bira zor halkın beklentileri haylı fazla. Terör, işsizlik, kan ağlayan Orta Doğu vS vS sorunlar gerçekten çok  ne diyelim Allah yardımcıları olsun. Evet zor bir süreç sayın Davutoğlu kendi iradesi ile ülkeyi yönetirse ne ala yok birinin gönlü  olsun düşüncesi ile hareket ederse hem kendi hemde ülke kaybeder  bunada asl hakkı yok.peki ne yapmalı fazla bir şey yapmasına gerek yok mecliste edilen yemine bağlı kalınsın yeter
                   Evet yüzde elliye yakın oy almış bir iktidar istese bu halk için çok şeyler verebilir  ama kafaları bir kişinin bitmeyen arzusuna takmasınlar şayet başkanlık sistemi gündemden düşmez devam ederse çok zaman kaybeder verilen sözlerin hiç biri yerine gelmez bunada asla hakkınız yok çünkü bir kasım seçim  öncesi alanlarda millete verdiğiniz yığınla söz var  o konuşmaların içinde başkanlık için  tek bir söz yok  o gün konuşmadığınız şeyleri bu gün gündeme getirir iseniz  hem mecliste ettiğiniz yemine ihanet etmiş olur, hemde halkı kandırmış olursunuz.
                 Sayın Başbakanım seçilen sizsiniz yönetende siz olmalısını merak etmeyin ve minnet borçluyum diye düşünmeyin sizin seçmenlerimize ve Türk halkından başka hiç kimsye mimnet borcunuz yok ama kendinizi mutlaka borçlu his ediyorsanız bu borç milletedir. Bu borcu ödemek istiyor iseniz önce mecliste ettiğiniz yemine sadık kalın sonrada seçim meydanlarında verdiğiniz sözleri yerine getirin. Evet ben bir muhalefetim bu güne kadarar partinize oy vermedim ama bu demek değilki sizlerin başarısız olması için duacı olayım  bende bu ülkede yaşıyorum başarılı, onurlu, sözünün eri, ettiği yemine bağlı bir iktidar benimde özlemim ben yaşanılır, çağdaş, tam bağımsız. Hukuğun bağımsız kılındığı.. parlamenter sistemin olduğu , demokrasiye tam bağlı  olan bir yönetim şekli istiyorum ,bölünmeden, ezilmeden, horlanmadan yaşayacağım bir ülkem olsun diyorum bunları siz yaparsanız belki bende muhalefet olmaktan kurtulurum ben varım sizde varmısınız göreceğiz temenim var olmanızdan yana. ilk görev ettiğiniz yemine bağlılık olsun.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4630