YİNE BİRLİK‏

Sevgili okurlarım bir süreci daha yaşadık bitti her dönem olduğu gibi yine toplanılacak.

 Sevgili okurlarım bir süreci daha yaşadık bitti her dönem olduğu gibi yine toplanılacak. Nerde hata yaptık diye konuşulacak evet hiç  hak edilmeyen bir sonuç alındı Hopa da vicdan sahibi  her  yurttaş Hopa  belediyesinin çalışmalarını gördü dik durdu ve oyunu verdi. Seçim neden kaybedildi CHP si ilçe örgütü belediye başkanı sayın Turan Kasımoğlunun yapmış olduğu hizmetlerin arkasına sığındı gereken önlemi alamadı iktidar partisi bin kişinin üstünde insan kaydı yaptı bunu göremedi bunun yanında muhtarlık için köylere giden bine yakın oyada  dur diyemedi kendi kararları kendileri veremedi marka olan bir ilçe ikram edildi.

                           Evet seçimden öncede yazdım yine yazıyorum bizim bu ilk kaybettiğimiz seçim değil atmış yıldır hep kaybediyoruz şu  artan dünyanın gözü önünde dururken ve tüm dünya bu iktidar ne yapıyor derken CHP si olarak biz ne yaptık. Hopa belediyesi bir ilk oldu atmış yıldır yapılmayan işleri yaptı peki sonuç tam bir hüsran  peki neden herkes şapkasını önüne koysun kuşku gözlerle değil insanlara dostça, insanca, birlik ve beraberlik öne alınarak yanaşsın.  Seçimden önce birden çok yazı yazdım gün bireysel kin tutma, nefret duyma  günü değil ülkemiz uçurumun eşiğinde kininizi ve nefretinizi erteleyin  işiniz, görüşünüz ne olursa olsun sevdanız ülkeniz olsun dedim ama anlatamadım beni dinlemediler başbakanın kininizin  takipçisi olun sözünü dinlediler ve seçimi kaybettik.  Kaybeden Hopa oldu birkaç kişi seçimden  önce tuttuğu kini hayata geçirdi şimdi sanıyorum mutlu değil ama kendi içinde ki düşmana boyun eğdi az bir farkla seçimi kaybeden CHP si oldu.

                           Sevgili dostlarım ben yine ilçe halkımı  birlik ve beraberliğe davet ediyorum yaşanan talihsiz süreçten ders alıp halk ile kol kola girip yarınların CHP sini dizayn etmelerini arzuluyorum. Kin ve  nefret bizlere çok şey kaybettirdi. Artık kinin yerini barış, nefretin yerini sevgi almalı CHP sinde küskün hiç kimse kurda kuşa arıya  yem olmamalı. Gelecek olan yönetim herkesi şefkat ile kucaklamalı. Saygılarımla.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4224