YOL VERİN GİTSİNLER

YOL VERİN GİTSİNLER
Sevgili okuyucularım seçimlere kısa bir süre kalmasına rağmen suskunluk devam ediyor. Ülke kan gölüne döndü  7 Haziran seçimlerinin sonucuna göre açılımı açanlar HDP nin meclise girmesi ile umdukları olmadı. Ve ülke şehitleriyle doldu. Defalarca yazdık,  terörle pazarlık olmaz. Çünkü onların temsil ettiği bir halk yok ülkemde Onların tek işi Emperyalist güçlerin verdiği emirler uygulamak.  Bu dünde aynı idi bugün de aynı Sizi iktidarda olduğunu süre Yarınlarda da aynı olacak. Yapılması gereken neyse onu yapmadınız Size ne lazım ise onu yaptınız, akıl insanları diye ortaya üç beş sözde aydınlar sürdünüz,  sahi ne oldu akıl adamlara yoksa onların da aklına mı aldınız.
 Evet Seçimler nasıl sonuçlanır bilmem ama nefret ve kin devam ediyor. Son günlerde yaşanan olaylardan sonra bu iktidara oy verecek olan kişiler inanın bana bunları çok sevdiği için değil, diğerlerini nefret ettikleri için oy verecekler. Onlar sandığa tam gidecek diğerleri ise belki gidecek. Ben buradan tüm Seçmenlere sesleniyorum Sandığa gidin oyunuzu kullanın bu vatandaşlık göreviniz idi. Bugüne kadar Bugün bunun üstüne insanlığı da ekleyin ve İnsanlık adına oyunuzu kullanın ve uçurma giden bu güzel ülkeyi kurtaralım Bir kişiye biat  etmek kimseye fayda getirmez inadına oy kullanmak ülkeye yarar sağlamaz sorumluluktan kaçan bir iktidarı seçimlerde baraj altında bırakmak gerek .
Ankara`da yaşanan terör olaylarından ötürü sorumlu değilim diyen bir Başbakan`ı kendini sorumlu hisseden tüm seçmen oy vermemeli.
Sevgili dostlarım bu iktidar barış kelimesinden bile rahatsız bunlar için devlet yok Kendileri var onların olduğu yerde de kan ve gözyaşı ile birlikte yasaklar var her şeyi yasaklayan halkın haber almasını engelleyen bir iktidara karşı bu millet üstüne düşen görevi yapmayacak da bu güzelim ülke için başka ne yapacak. 1 Kasım seçimlerinin sonucu Yarınlar için çok önemli bu iktidarla günü yaşayamıyoruz yarınları ise bunlarla Düşünmek bile istemiyorum gelin barış için dostluk için ayrımcılığa son vermek için birleşelim sandıkta bunlara yol verelim.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4726