YORDUNUZ‏

Sevgili dostlarım yorgunuz değil mi bu iktidar sizi bizi milletimizi komşularımızı ülkemizi çok yordu. He işleri her konuşmaları olay oldu.

     Sevgili  dostlarım  yorgunuz değil mi bu  iktidar sizi  bizi milletimizi komşularımızı ülkemizi çok yordu. He işleri her  konuşmaları olay oldu. Ama kimse ilk olayı çözemeden anlamadan başka bir olaya bizleri yönlendirdiler. Karınca adımı gelip devleşen bu zihniyetler milleti o kadar  yordu ki insanlar şu an yumruk yemiş ve sendelemiş  gibiler her işin bir ilki olduğu gibi  sonu da vardır. Evet  cumhuriyet tarihinde TC devletine karşı olup bu  ülkeyi yöneten bir iktidar bir ilk terör ile bir yere varılmaz diyerek bebek katili ile İmralı da görüşen  yine ilk iktidar. Demokrasiyi içine sindiremeyip demokratik yoldan iş başına gelen yine ilk bunlar, isminden rahatsız olup  Türkiye cumhuriyeti devletine tek adam diktatörlüğü getiren  ilk iktidar. Bunların ilkleri saymakla  bitmez ama işin  sonuna geldiler millet yoruldu artık. Sizlerin yalanlarınızdan  iki yüzlülüğünüzden   bıktı yoruldu. İş artık onur şeref haysiyet   sorunu oldu sizler belki bir iki torba kömür ile bir iki kilo şeker makarna ile halk bizim yanımızda düşünecek kadar  safsınız.

                              Evet halk artık  yoruldu yeter diyor biber gazınız copunuz  tazikli suyunuz  çare olmuyor. Çok yordunuz bu insanları önünü alamazsınız işte  İstanbul işte Hopa  eşkıya dedikleriniz kişiler  geçen burada idi. Metin hocalarını andılar ama siz yoktunuz. Anıtkabire çıkmayı yasakladınız millet uymadı yıktı geçti barikatları çelenkleri milli bayramlarda  koydurmadınız ama millet koydu yeter artık sizler iki bin yıllık geçmişi olan Türk kavramını bile kaldırmaya çalışıyorsunuz bu millet ne yapsın istiyorsunuz çok yordunuz çok. İlk seçimde  yolcusunuz yolcu. Çünkü millet yorgundur yorgun.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8687