ZİNA SUÇ DEĞİL‏

Sevgili dostlarım 21. yüzyılın içinde olan dünya Türkiye de gelişen olayları kaygı ile seyrediyor

 Sevgili dostlarım 21. yüzyılın içinde olan dünya Türkiye de  gelişen olayları kaygı ile seyrediyor   acemi, çırak derken  usta olduklarını söyleyen iktidar mensupları insanları korkutmak için birden çok yönteme  baş vurdular. Ergenekon,  balyoz v.s. v.s. isim altında ülkenin seçkin askerlerini darbe  yapacaklardı bahanesi ile içeri attılar. Tatmin  olmamış olacaklar ki basın mensupları ile bir çok profesör  ve aydınları da  yanlarına kattılar amaçları susan korkan hak hukuk aramayan toplum yaratmaktı. Bunu da başardılar. Şimdi de ahlak bekçiliğine soydular bu yönden de halkı  korkutmayı deneyecekler. Öğrenci erkeklerle kızlar aynı evde kalıyormuş ve her türlü karanlık işler dönüyormuş onun için yasal düzenleme  yapacaklarmış. Adamlar önce yasaklıyor peşine yasa  çıkarıyor. Olacak iş mi bu hiçbir delil olmadan gençleri   fişliyorlar  kaldıkları yeri fuhuş  yuvası olarak gösteriyorlar. Oysa  kız  ve erkek öğrencilerin  aynı evlerde kaldığı çok az buna aileleri bile müsaade etmez.bunların konuşmaları gündem yaratmak için. Sen hükümet olarak öğrencilerin  kalacak yurt sağlayamazsan  onun dışarıda  ev tutmaya zorlarsan o öğrenci ne yapacak  tabi ev tutacak bunların amacı fuhuş veya zina değil öyle olsa idi zinayı suç sayarlardı birden çok evli olan  kendi düşündükleri  şekilde yaşamaları  için  yapmış oldukları birden  sonra ki evlilikleri suç olmasın diye  zinayı suç kapsamından kaldırıp hedef olarak öğrencileri gösterip   suni gündem yaratmak tek amaçları bu.

                                 Değerli okuyucularım bu beyinlerin asıl amacı tüm öğrenci evlerini fişlemek evlere  polis gönderilip  alıp emniyete götürecekler, parmak izlerini alacaklar, resimleri çekecekler orda korkutacaklar   sonra bırakacaklar. Ve böylece fişlenmiş olarak kalacaklar işte bunların devlet yönetme anlayışı  bu. Durup dururken başbakanın  isteği ile bu tantana  başlatıldı. Ama ortada bir tek somut  olay yok  hangi öğrencinin evinde ne çıkmış, ne olmuş ne yakalanmış  bunla ilgili ortada hiçbir delilde yok. Amaç çamur at iz kalsın toplum buna takılsın ve yeni gerilmeler yaşansın  böyle  bir anlayışın  düşünceleri bu ülkeyi bu çağda yönetiyor.

                      Evet ahlak polisleri sizin kafanıza göre zina suç değil ama öğrenciler fuhuşçu bu nasıl oluyor  tabi AB zinanın suç olmasını kabul etmiyor başbakanda bunu dikkate alıyor ve zinayı suç saymıyor belki de bunu çevresinde ki birden çok evli olanlar için yapıyor  ama konuşmuyor. Biz batıyı her yönü ile örnek alamayız. Alırsak kendimizi inkar etmiş oluruz ve biteriz. Müslümanlıkta kimseyi tanımayanlar  Kur’an’ın zina ile ilgili emirlerini AB  devreye girince hiçe sayanlar hiç utanmıyorlar mı? Durup dururken   Türkiye yi yeniden gerdiler. Saçma sapan abuk subuk  laflarla masum gençleri suçladılar. Ailelerini tedirgin ettiler yüreklerine ateş saldılar. Komşulardan ihbar edin  diye muhbir  olmalarını istiyorlar. Adamların gözü dönmüş kendileri gibi olmayan  ve düşünmeyen herkese  bir şekilde çamur atıyorlar. Şimdi sayın başbakana soruyorum zina suç mudur? Hayır diyorsan neden, evet diyorsan  bunu  Türk  ceza yasasına  neden koymadınız? Sizin asıl amacınız ne? Toplumu olur olmaz suçlarla germek mi yoksa adam gibi ülkeyi barış ve dostluk için de yönetmek mi  çıkın bunu bu millete bir söyleyin Allah aşkına.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8599