• Ana Sayfa
  • »
  • TRUMP’UN ZİYARETLERLE ÇİZDİĞİ BERMUDA ŞEYTAN ÜÇGENİNDEYİZ

TRUMP’UN ZİYARETLERLE ÇİZDİĞİ BERMUDA ŞEYTAN ÜÇGENİNDEYİZ

TRUMP’UN ZİYARETLERLE ÇİZDİĞİ BERMUDA ŞEYTAN ÜÇGENİNDEYİZ
TRUMP’UN ZİYARETLERLE ÇİZDİĞİ 
BERMUDA ŞEYTAN ÜÇGENİNDEYİZ
Ve Trup ilk ziyaretini Suudlara yaptı!. Dikkat edin, Arabistan’a demedim. Arabistan ne yazık ki 15 bin kişilik soyadı Suud olanların ülkesidir. Orada ne varsa onlarındır. Yer altında, üstünde ne varsa!. Trup eşine uzun siyah bir elbise giydirdi. Oradan petrol alıyorlar, işliyorlar trilyonlar kazanıyorlar nede olsa, Artı  110 milyar dolarlık silah satış sözleşmesi çantada!..  Eşini ikna edebilse çarşafa bile sokacak, birkaç saatliğine!. Çıkarı için papaz elbisesi, imam cübbesi, Yahudi kipası bile giyen adam Trump!..
 Uçağın merdivenlerinden iniyor eşiyle. Aşağıda suut kralları 2 büklüm!  Trump’u karşılıyorlar.  Onların eşleri ortalıkta yok! Siz kralın eşini hiç gördünüz mü? Pardon eşlerini? Neyse kral Trump’un elini sıkıyor, sonra eşinin elini alıyor… Bu görülmüş şey değil.  Kendi karısını kimselere göstermeyen kral başkasının eşini elini alıyor!.
 Neyse 110 milyar dolarlık silah işi tamam. Ama o silahları da ABD kontrolünde kullanabilecekler. ABD personeli yardımıyla elbet... Kral ile ele pozlar veriyor bay Trump. Lafa gelince de yok falan ülkede demokrasi yokmuş,  yok filan ülke diktatörmüş.  Senin ilk ziyaretini yaptığın şahıs kral, yarı tanrı!..
Arabistan ABD’nin uydusudur. ABD dünya. Suudlar onun etrafında dolanır durur.  Alan razı veren razı, ver petrolü, yap dediğimi, ömür boyu kral kal.  Her ikisine de tencere kapak gibi uyuyor!. ABD’nin demokrasi anlayışı çıkarları orantısıyla ölçülür!.
 Trump’un 2.  Durağı.  İsrail… Ortadoğu’nun çıbanı.   Bu bölgedeki kan nehirlerinin nedeni İsrail!.. Orada İran’a gözdağı veren mesajlar veriyor Trump, diğer bütün ABD başkanları gibi.  İran’ın cevabı çok güzel, Bizi Suudlarla karıştırmayın, Onlar sizin sattığınız silahları bile kullanmaktan aciz iken, biz kendi silahımızı kendi nükleer programımızı üretmeye çalışıyoruz.” Senden de korkmuyoruz..
 Tramp buradan Vatikan’a gidiyor!. Ne gezi programı ama? Kim ayarlamışsa öyle bir mesaj veriyor ki maşallah. Tam bir dinler arası diyalog!. Bizde bir hoca bozuntusu vardı. Şimdilerde adı FETÖ olan!  Demek ki ABD onu boşuna vatandaşı yapmamış. Demek ki FETÖ  dinlerarası diyalogu kendisi değil, ABD’nin isteği ile konuşmuş. Türkiye’de darbe yapmaya kalkışan FETÖ nasıl oluyor da hala ABD’de yaşayabiliyor?   Cevabı Trump’un göreve başladıktan sonra ilk gittiği 3 yerdeki ziyaretlerin içinde yatıyor.
Değerli dostlar Büyük Ortadoğu Projesi kum saati misali işliyor.  Hiç durmadan işliyor. 22 İslam ülkesini içine alan alenen dillendirilen ve en son Genişletilmiş Büyük Ortadoğu Projesi bütün dünyayı yeniden tasarımlamak için her yoldan, her koldan saldırmakta ve çalışmaktadır. Bu konuda binlerce makaleler yüzlerce kitap yazılmış ve yazılmaya devam ediyor. Banu Avar’ı takip edin ve Yeni Dünya Düzeni adlı kitabını okumanızı tavsiye ediyorum.
 15 Temmuz Darbe girişimi sonrası meydanlarda Demokrasi mitingleri yapılmış nöbetleri tutulmuştu. Bu nöbet tutanlar içinde çok FETÖ’cü de fark edilmiş olacak ki Cumhurbaşkanı Erdoğan onlara yönelik konuşmuştu! Oralarda, aralarda saklanmayın  biz sizi biliyoruz demişti! Nöbet tutan bir çok kişi daha sonra tutuklanmıştı!..  Bu nöbetlerde konuşmacılar olmuş darbeyi lanetlemişlerdi. Ama hiç biri asıl darbenin destekçisi ABD’yi hiç ağzına almamıştı. 
Oysa FETÖ ABD’nin eline geçirdiği kuklaydı. O kukla ile kendisini gizliyordu. Ama darbe girişiminin üstünden  10 ay geçti. FETÖ hele orada. Resmi olarak dosyası da kaç kez gönderildiyse de hiç oralı olunmadı. Cumhurbaşkanı en son gittiğinde FETÖ’nün iadesini istediğinde Trump dalga geçer gibi 8 ay önce FETÖ’den tutuklu papazı istemiş, FETÖ’nün adını ağzına almamıştı.  Biz  60 İhtilalini de 1980 Askeri darbesini de bu ABD yüzünden yaşadık. Ama hiç birisinden ders almayı başaramadık.
Değerli dostlar, ABD bizim müttefikimiz falan değil, Stratejik ortağımız da değil. Nato ülkelerinden birisi olmamıza rağmen, Türkiye’ye yapılan terör saldırılarında hiç yanımızda yer almamış, tam aksine, Barzani’ye kırmızı halı sermiştir!.  PYD Terör örgütünü yasallaştırmış, PKK’yı bunun içine taşıyarak,   giderek  içi bilerek boşaltılan, PYD, YPG’YE aktarılan sembolik isim haline getirerek sözüm ona terörist diyor!.  Oysa teröristlerin hepsi PYD ve YPG’nin içinde. En ağır silahlarla donatıyor. Bu terör örgütleri bu silahları kime karşı kullanacak? İşte en can alıcı soru da budur? Fazla söze gerek var mı dostlar?
ESEN KALIN

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 2268