DOLAR 18,6305
EURO 19,3524
ALTIN 1.054,06
BIST 4.955,59
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Artvin 14°C
Az Bulutlu
Artvin
14°C
Az Bulutlu
Per 12°C
Cum 8°C
Cts 8°C
Paz 9°C

KANO TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YAPILDI

10.10.2022
309
A+
A-

Akarsu Kano Slalom Türkiye Şampiyonası Yarışları” tamamlandı

Türkiye Kano Federasyonu 2022 yılı faaliyet programında yer alan “Akarsu Kano Slalom Türkiye Şampiyonası Yarışları” 5-6 Ekim 2022 tarihlerinde Ardeşen / Rize´de yapıldı.

Rize, Trabzon ve Artvin illerinden katılan 5 kulübün toplam 50 sporcusu kıyasıya mücadele ettiği yarışlarda;

Büyük Erkek K1 kategorisinde; Yusufeli TOHM sporcumuz  Yusuf Emir Ertek birinci, Rize Adrenalin Doğa Sporları Gençlik ve Spor Kulübü’nden Tarık Tuğcu ikinci ve Yusufeli TOHM sporcumuz  Mustafa Arda Acar üçüncü oldu.

Büyük Erkek C1 kategorisinde; Çaykur Rize Gençlik ve Spor Kulübünden Emir Fazıl Yazıcı birinci, Rize Gençlik ve Spor Kulübü’nden Muhammet Usta ikinci ve Yusufeli TOHM sporcumuz Emircan Tarık Yılmazlar üçüncü oldu.

Büyük Kadın K1 kategorisinde; Rize Adrenalin Doğa Sporları Gençlik ve Spor Kulübü’nden Cennet Ayhan birinci, Kader Korkmaz ikinci oldu.

Büyük Kadın C1 kategorisinde; Rize Adrenalin Doğa Sporları Gençlik ve Spor Kulübü’nden Kader Korkmaz birinci, Cennet Ayhan ikinci oldu.

Genç Erkek K1 Kategorisinde; Yusufeli TOHM sporcumuz Serkan Özcan Yılmaz birinci, Gürkan Çelik ikinci ve Nebi Alp üçüncü oldu.

Genç Erkek C1 kategorisinde; Ardeşen Belediyesi’nden Mustafa Parlak birinci, Yusufeli TOHM sporcumuz Serkan Özcan Yılmaz ikinci, Rize Adrenalin Doğa Sporları Gençlik ve Spor Kulübü’nden Efe Furkan Küçük üçüncü oldu.

Genç Kadın K1 kategorisinde; Yusufeli TOHM sporcumuz  Fadime Kurt birinci oldu.

Genç Kadın C1 kategorisinde; Yusufeli TOHM sporcumuz  Duygu Beyaz birinci oldu

Yıldız Erkek K1 kategorisinde; Çaykur Rize Gençlik ve Spor Kulübünden Hasan Mert Taşkıran birinci, Yusufeli Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nden Ali Kemal Aydın ikinci, Ardeşen Belediyesi’nden Alperen Kerim Galipoğlu üçüncü oldu.

Yıldız Kadın K1 Kategorisinde; Çaykur Rize Gençlik ve Spor Kulübünden Elif Ceylin Yer birinci, Beşikdüzü Yelken Kulübü Derneği’nden Sudenaz Aydın ikinci, Çaykur Rize Gençlik ve Spor Kulübünden Rümeysa Nur Satıcı üçüncü oldu.

Yıldız Erkek C1 kategorisinde; Çaykur Rize Gençlik ve Spor Kulübünden Hasan Mert Taşkıran birinci, Yusufeli Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nden Ali Kemal Aydın ikinci ve Rize Adrenalin Doğa Sporları Gençlik ve Spor Kulübü’nden Egehan Arslan üçüncü oldu.

GSM

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.