DOLAR 18,5913
EURO 18,2210
ALTIN 1.023,29
BIST 3.571,22
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Artvin 25°C
Çok Bulutlu
Artvin
25°C
Çok Bulutlu
Cts 21°C
Paz 16°C
Pts 13°C
Sal 16°C

KAYMAKAMLIK KUPASI VOLEYBOL TURNUVASININ İLK KARŞILAŞMASI

21.10.2021
424
A+
A-


Kaymakamlık Kupası Voleybol Turnuvasının ilk karşılaşması Ardanuç Dursun Ali Pehlivan spor salonunda gerçekleşti.
Ardanuç kaymakamlığı ve Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü Cumhuriyet Bayramının 98’inci yıl dönümü anısına Kaymakamlık Kupası Voleybol Turnuvası başladı. 13 Takım 155 sporcunun katılımıyla gerçekleşeceği turnuvanın final maçı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda düzenlenecek. Dereceye giren takımlara kupa ve madalya verilecek.
Kaymakamlık Kupası Voleybol Turnuvasının ilk karşılaşması Ardanuç Dursun Ali Pehlivan spor salonunda Hakan Eczanesi -Doğugis Harita Ve Altundişler İnşaat – Orman İşletme Müdürlüğü arasında yapıldı.
İlk Turnuva Maçlarının Skorları İse Şöyle:
Hakan Eczanesi 3 – Doğugis Harita 0
Altundişler İnşaat 3 – Orman İşletme Müdürlüğü 0
Turnuva Maçı Tarihleri İse Şöyle:
15.10.2021 CUMA 18.00 REHABİLİTASYON MERKEZİ MÜD. — ZATÖZLEM TİC. – 19.30 İLÇE EMNİYET MÜD. – BULANIK JANDARMA KOM.
18.10.2021 PAZARTESİ 18.00 İLÇE JAN.KOM. — GEVHERNİK 2 – 19.30 ZATÖZLEM TİC. — İLÇE HASTANE MÜD.
19.10.2021 SALI 18.00 ORMAN İŞLETME MÜD. — İLÇE MİLLİ EGİTİM MÜD. – 19.30 GEVHERNİK 1 — BULANIK JANDARMA KOM.
20.10.2021 ÇARŞAMBA 18.00 İLÇE JAN.KOM. — HAKAN ECZ. 19.30 İLÇE HASTANE MÜD. — REHABİLİTASYON MERKEZİ M.
21.10.2021 PERŞEMBE 18.00 İLÇE MİLLİ EGİTİM MÜD. — ALTUNDİŞLER İNŞ. – 19.30 GEVHERNİK 1 — İLÇE EMNİYET MÜD.
22.10.2021 CUMA 18.00 GEVHERNİK 2 — HAKAN ECZ. – 19.30 DOĞUGİS HARİTA — İLÇE JAN.KOM.
24.10.2021 PAZAR 14.00 GEVHERNİK 2— DOĞUGİS HARİTA
25.10.2021 PAZARTESİ 17.00 GRUP 1.LERİ (KURA ÇEKİMİ)
27.10.2021 ÇARŞAMBA
18.00 – 19.30 YARI FİNALLER X-Y MAÇI – Z-Q MAÇI
29.10.2021 CUMA 18.00 3.LÜK – 4.LÜK MAÇLARI
19.30 FİNAL
Maşite Okur

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.