DOLAR 15,9483
EURO 16,7734
ALTIN 930,73
BIST 2.401,93
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Artvin 19°C
Az Bulutlu
Artvin
19°C
Az Bulutlu
Per 13°C
Cum 16°C
Cts 21°C
Paz 14°C

ÖDÜL TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

12.04.2022
236
A+
A-

Ormancılık Günü ve Haftasında düzenlenen Turnuvalarda Dereceye Giren Sporculara kupa, madalya ve çeşitli hediyeler verildi.
Artvin’de 21 Mart Dünya Ormancılık Günü ve Haftası kapsamında düzenlenen satranç ve masa tenisi turnuvası tamamlandı. Turnuvada dereceye giren sporcular için ödül töreni gerçekleştirildi.
Artvin Orman Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen ödül törenine Artvin Orman Bölge Müdürü Dr.Mimar Sinan Özkaya, Orman Bölge Müdür Yardımcısı Sinan Saatçi, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kenan Güray, Artvin Orman İşletme Müdürü Tuncay Bilmiş, Artvin Ormanspor Kulübü Başkanı Alim Çelik ve yarışmalarda dereceye giren sporcular katıldı.
Programda dereceye giren sporculara protokol üyelerince kupa, madalya ve çeşitli hediyeler verildi.
Orman Bölge Müdürü Dr. Mimar Sinan ÖzkayaProgramda konuşma gerçekleştirdi. 21 Mart Dünya Ormancılık Günü ve Haftası kapsamında yaptıkları birçok etkinlikle haftayı dolu dolu geçirdiklerini belirten Özkaya toplumda farkındalık oluşturmanın gayreti içinde olduklarını söyledi.
Bu etkinlikler kapsamında masa tenisi ve satranç turnuvası gibi yarışmalar düzenlediklerini kaydeden Bölge Müdürü Özkaya, “Düzenlediğimiz yarışmalara ilgi göstererek katılan tüm sporculara teşekkür ediyorum. Başarılı olarak derece yapan sporcularımızı da ayrıca tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum” ifadelerine yer verdi.
Masa Tenisinde Turnuvada Dereceye Girenler
Artvin Merkez ilçe liseler arası “Genç Kozalak Masa Tenisi Turnuvası” erkeklerde Sosyal Bilimler Lisesi birinci olurken Artvin Spor Lisesi ikinci, Anadolu İmam Hatip Lisesi üçüncü, Kazım Karabekir Anadolu Lisesi de dördüncü oldu.
Masa tenisi turnuvası kızlar kategorisinde de Sosyal Bilimler Lisesi birinci olurken, İbn-i Sina Mesleki Teknik Anadolu Lisesi ikinci, Artvin Spor Lisesi üçüncü, Kazım Karabekir Lisesi dördüncü oldu.
Artvin Orman Bölge Müdürlüğü personeli arasında düzenlenen masa tenisi turnuvasında ise Bülent Zeki Surat birinci, Tuncay Bilmiş ikinci, Anıl Bilgin de üçüncü oldu.
Satranç Turnuvasında dereceye girenler
Dünya Ormancılık Günü ve Haftası kapsamında il genelinde ortaokullar arasında düzenlenen satranç turnuvasında Sıralama Listesi Murgul Damar Ortaokulundan Emirhan Sönmez birinci, Artvin Gazi Ortaokulundan Bünyamin Yazıcı ikinci Borçka Atatürk Ortaokulundan Akif Emre İnan üçüncü, Artvin Seyitler Toki Şehit Onur İlhan Ortaokulu’ndan Mustafa Dede de dördüncü oldu.
İl genelinde ilkokullar arasında düzenlenen satranç turnuvasında Arhavi Fatih Sultan Mehmet İlkokulundan Uygar Eren birinci, Artvin Çoruh İlkokulundan Eymen Oğuz Kaan Aksakal ikinci Artvin Vakıfbank İlkokulundan Kuzey Gültekin üçüncü oldu.

ARA REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.