DOLAR 18,4795
EURO 17,8090
ALTIN 973,04
BIST 3.299,00
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Artvin 27°C
Açık
Artvin
27°C
Açık
Çar 25°C
Per 24°C
Cum 24°C
Cts 25°C

OKUL SPORLARI KROS İL BİRİNCİLİĞİ GERÇEKLEŞTİ

01.12.2021
231
A+
A-


Yıldızlar ve Gençler kategorilerinde kros İl Birinciliği yarışı gerçekleştirildi
İskebe – Fıstıklı Köyü mevkiinde 34 sporcunun katılımıyla, 2021 – 2022 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Kros İl Birinciliği gerçekleşti. Yarışma sonunda düzenlenen ödül töreninde dereceye giren sporculara kupa – madalya ve başarı begeleri verildi.
Yıldızlar ve Gençler olmak üzere iki kategoride gerçekleşen İl Birinciliği yarışına toplam 34 sporcu katıldı.
Dereceye giren sporcu ve takımlar;
Yıldız Kızlar ( Ferdi )

  1. Derya Ebrar Yılmaztürk ( Arhavi Nurettin Çarmıklı İmam Hatip Ortaokulu )
  2. Elanur Cemre Şamlıoğlu ( Arhavi Nurettin Çarmıklı İmam Hatip Ortaokulu )
  3. Ümmü Gülsüm Durmuş ( Arhavi Nurettin Çarmıklı İmam Hatip Ortaokulu )
    Yıldız Erkekler (Ferdi )
  4. Anıl Şahin ( Gazi Ortaokulu )
  5. Kerim Saruhan ( Arhavi Nurettin Çarmıklı İmam Hatip Ortaokulu )
  6. Ebubekir Okuyan ( Arhavi Nurettin Çarmıklı İmam Hatip Ortaokulu )
  7. Efe Can Duran ( Gazi Ortaokulu )
    Genç Kızlar A ( Ferdi )
  8. Buse Terzioğlu ( İbn-i Sina Mesleki Teknik Anadolu Lisesi )
  9. Deniz Karakaya ( İbn-i Sina Mesleki Teknik Anadolu Lisesi )
  10. Sena Ay ( İbn-i Sina Mesleki Teknik Anadolu Lisesi )
  11. Sinem Özkent ( İbn-i Sina Mesleki Teknik Anadolu Lisesi )
    Genç Kızlar ( Takım )
  12. İbn-i Sina Mesleki Teknik Anadolu Lisesi
    Genç Erkekler A ( Ferdi )
  13. Emircan Demirci ( İbn-i Sina Mesleki Teknik Anadolu Lisesi )
  14. Volkan Kangürtay ( Arhavi Nurettin Çarmıklı Anadolu İmam Hatip Lisesi )
  15. Salih Aslan ( Arhavi Nurettin Çarmıklı Anadolu İmam Hatip Lisesi )
  16. Caner Gezer ( İbn-i Sina Mesleki Teknik Anadolu Lisesi )
    Genç Erkekler ( Takım )
  17. İbn-i Sina Mesleki Teknik Anadolu Lisesi
  18. Arhavi Nurettin Çarmıklı Anadolu İmam Hatip Lisesi
    Yarışma sonunda düzenlenen ödül töreninde dereceye giren sporculara kupa – madalya ve başarı begeleri; Spor Hizmetleri Müdürü Latif Yılmaztürk, Spor Faaliyetleri Şube Müdürü Mehmet Başköylü, Taekwondo Milli Sporcusu Ayşe Ergül, yarışmanın düzenlenmesinde desteklerini esirgemeyen Jandarma ve Polis Memurları tarafından takdim edildi.
    Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.