DOLAR 15,8229
EURO 16,7036
ALTIN 925,78
BIST 2.397,17
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Artvin 25°C
Parçalı Bulutlu
Artvin
25°C
Parçalı Bulutlu
Çar 19°C
Per 12°C
Cum 16°C
Cts 21°C

YUSUFELİ BAHAR KUPASI YARIŞLARI SONA ERDİ

15.04.2022
85
A+
A-


Artvin ve Rize’den 45 sporcunun katıldığı,“Akarsu Kano Slalom Yusufeli Bahar Kupası” yarışları düzenlendi.
Türkiye Kano Federasyonu 2022 yılı faaliyet programında yer alan “Akarsu Kano Slalom Yusufeli Bahar Kupası” yarışları sona erdi.Yarışlar, Yusufeli Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğüne bağlı 350 metrelik Yapay Kano Parkurunda yapıldı.
Yarışlarda dereceye giren sporcular;
Büyük Erkekler K1 kategorisinde Yusufeli Belediyesi Gençlik Spor Kulübü sporcularından Mustafa Arda Acar birinci, Yusuf Emir Ertek ikinci ve Okan Çelik üçüncü oldu.
Büyük Erkek C1 kategorisinde Rize Gençlik ve Spor Kulübünden Muhammet Usta birinci, Çaykur Rize Gençlik ve Spor Kulübünden Emir Fazıl Yazıcı ikinci ve Yusufeli Belediyesi Spor Kulübünden Muhammet Ali Köse üçüncü oldu.
Genç Bayan C1 Kategorisinde Yusufeli Belediyesi Spor Kulübü sporcusu Duygu Beyaz birinci oldu.
Genç Erkek C1 Kategorisinde Ardeşen Belediyesi Spor Kulübü sporcusu Mustafa Parlak birinci ve Yusufeli Belediyesi Spor Kulübü sporcusu Serkan Özcan Yılmaz ikinci oldu.
Büyük Bayan K1 Kategorisinde; Rize Adrenalin Doğa Sporları Gençlik ve Spor Kulübü’nden Cennet Ayhan birinci, Yusufeli Belediyesi Gençlik Spor Kulübü’nden Gamze Polat ikinci ve Rize Adrenalin Doğa Sporları Gençlik ve Spor Kulübü’nden Kader Korkmaz üçüncü oldu.
Büyük Bayan C1 Kategorisinde; Rize Adrenalin Doğa Sporları Gençlik ve Spor Kulübü’nden Kader Korkmaz birinci, Rize Adrenalin Doğa Sporları Gençlik ve Spor Kulübü’nden Cennet Ayhan ikinci ve Çaykur Rize Gençlik ve Spor Kulübünden Esra Korkmaz üçüncü oldu.
Genç Erkekler K1 Kategorisinde; Yusufeli Belediyesi Gençlik Spor Kulübü sporcularından Gürkan Çelik birinci, Serkan Özcan Yılmaz ikinci ve Yusufeli Turizm Doğa ve Su Sporları Spor Kulübünden Emirhan Demir üçüncü oldu.
Genç Bayan K1 kategorisinde Yusufeli Belediyesi Gençlik Spor Kulübü sporcularından Fadime Kurt birinci, Hilal Özçelik ikinci oldu.
Yıldız Erkek K1 Kategorisinde Ardeşen Belediyesi Spor Kulübü sporcularından Alperen Kerim Galipoğlu birinci, Ahmet Akif Aslıyüksek ikinci ve Emirhan Aksoy üçüncü oldu.
Dereceye giren takımlar;
Büyük Erkekler Kategorisinde; Yusufeli Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü birinci, Rize Gençlik ve Spor Kulübü ikinci, Çaykur Rize Gençlik ve Spor Kulübü üçüncü oldu.
Büyük Bayanlar Kategorisinde Rize Adrenalin Doğa Sporları Gençlik Spor Kulübü birinci, Yusufeli Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü ikinci, Çaykur Rize Gençlik ve Spor Kulübü üçüncü oldu.
Genç Erkekler Kategorisinde Yusufeli Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü birinci, Ardeşen Belediyesi Spor Kulübü ikinci, Yusufeli Turizm Doğa ve Su Sporları Spor Kulübü üçüncü oldu.
Genç Bayanlar Kategorisinde Yusufeli Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü birinci oldu.
Düzenlenen ödül töreninde dereceye giren sporcu ve takımlara kupa ve madalyaları protokol üyeleri tarafından takdim edildi.
Akarsu Kano Slalom Yusufeli Bahar Kupası Yarışlarına; Yusufeli Kaymakamımız Sayın Hüseyin Kaptan, İl Genel Meclis Başkanı Furkan Çakmak, Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, Ak Parti İl Başkanı Fatih Tahtalı, Ak Parti Yusufeli İlçe Başkanı İbrahim Alkan, Sporcular, Antrenörler ve sporseverler katıldı.
Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü

ARA REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.